Радио Милева
таа е или не е?

Тамара Ѓуриќ во филм за возрасни: Старлетата и бивша водителка на „Задруга“ сама го објави клипот, за јавноста да процени… таа е или не е таа? (ФОТО)

Тамара Ѓуриќ во филм за возрасни: Старлетата и бивша водителка на „Задруга“ сама го објави клипот, за јавноста да процени… таа е или не е таа? (ФОТО)

Старлетата и поранешна  ТВ водителка на реалното шоу  „Задруга“, Тамара Ѓуриќ, се огласи на социјалните мрежи  за да ги негира гласините дека снимила порно филм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89) on

Имено, на една позната страница за возрасни се појави видеоклип во кој две старлети, русокоса и црнка, која во исто време многу личи на Тамара Ѓуриќ, орално задоволуваат маж во полна ерекција.

Многумина веднаш искоментираа дека водителката станала порно глумица.

На Тамара очигледно воопшто не и се допаднале пораките што ги добивала од сите страни, па одлучила да ги демантира и нив и да ја увери целата јавност дека таа не е девојката со завидни орални способности од порноклипот. 

Имено, Тамара на своите Инстаграм приказни самата го објави клипчето, па напишала: „Слушам, мене сте ми го препишале овој порниќ?“ – со  што ги негирала озборувањата.

Останати вести од Радио Милева