Радио Милева

Таа е замена на Луна и Киа: Ова е новата девојка на Слоба Радановиќ (фото)

Таа е замена на Луна и Киа: Ова е новата девојка на Слоба Радановиќ (фото)

Животот на Слоба Радановиќ е како во шпанска серија.

Имено, тој беше во брак со учесничката на Задруга, Киа Коцкар која ја изнвери со Луна Џогани во реалното шоу.

По излегувањето од шоуто, Слоба се разведе од Киа, а сега ја прекина и врската со Луна.

Меѓутоа, сега Радановиќ има нова девојка, а на Луна и Киа им најде замена.

фото: курир

На социјалните мрежи се појавија неколку нивни фотографии, но не беше прикажано нејзиното лице.

Пејачот присуствуваше на една прослава на која се појави заедно со својата девојка.

фото: курир.рс

Парот не се разделувал, а бринетата цело време била покрај  пејачот.

Останати вести од Радио Милева