Радио Милева

Таа е српската Ким Кардашијан: Ќерката на Топалко го запали интернетот! (фото)

Таа е српската Ким Кардашијан: Ќерката на Топалко го запали интернетот! (фото)

Ќерката на пејачот Милан Топалковиќ Топалко, Хелена Топалко предизвика бура на социјалните мрежи.

Врелите фотографии во секси издание го привлекоа вниманието на фановите, кои не престануваат да коментираат.

@women_exclusive_fashion

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Дека не само Ким Кардашијан може да носи златен фустан, покажа и Хелена која во оваа комбинација изгледа привлично.

„Вие сте една од најубавите жени во светот“, „Убава кукла“, „Дајан Пауновиќ пропадна“ се некои од коментарите кои следбениците и ги упатија на младата девојка.

☺😍

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on