Радио Милева
сложна тројка

Таа е позната српска ТВ водителка, пожелна жена и сакана снашка: Свекрва, јатрва и снаа – три насмеани „невести“, како три сложни сестри! (ФОТО)

Таа е позната српска ТВ водителка, пожелна жена и сакана снашка: Свекрва, јатрва и снаа – три насмеани „невести“, како три сложни сестри! (ФОТО)

Водителката Марија Килибарда неодамна ја прослави првата годишнина од нејзината емотивна врска со избраниот Бранислав Вучелиќ.

Досега не се појави во јавноста во негово друштво, но пред домашните медиуми призна дека ужива во оваа романса, и дека Бранислав е нејзината најголема поддршка и ветер во грбот.

Исто така, таа досега не објави нивни заеднички фотографии на Инстаграм, но затоа пак сега ги изненади сите објавувајќи нешто, што е сосема неочекувано.

Имено, таа сподели слика во која позира со неговата мајка, познатата актерка Лилjана Драгутиновиќ и неговата сестра, Ана Вучелиќ. Трите не ја симнаа насмевката од лицето, а Марија кратко напиша во описот: „Ние сме на Бане“, со што стави до знаење дека многу добро се согласува со неговото семејство.

Свекрва, јатрва и снаа – три насмеани „невести“,  како три сложни сестри!

Фото: Инстаграм принтскрин/kilimara

Останати вести од Радио Милева