Радио Милева

Таа е најкрупна од сестрите: Сестрата на Богдана и Бојана Родиќ се разголи и покажа со што располага (фото)

Таа е најкрупна од сестрите: Сестрата на Богдана и Бојана Родиќ се разголи и покажа со што располага (фото)
фото:наташа родиќ/инстаграм/принтскрин

Откако Богдана Родиќ, сега Ражнатовиќ се омажи со синот на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, како таа, така и нејзините сетстри станаа едни од најкоментираните во Србија, за  јавноста и секако медиумите.

Најстарата меѓу нив, Наташа, ужива во шармот на летото, а на Инстаграм објави фотографија каде позира во костим за капење и покажа со што располага.

 

View this post on Instagram

 

🍊

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on

За разлика од нејзините сестри таа е покрупна и има бујни атрибути.

Сподено со нејзината сестра Бојана која исто така е потенцијална снаа на пејачка, односно Гоца Божиновска, Наташа не е толку често во фокусот и делува поповлечено од своите сестри.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (Linda) (@miss.rodic) on


Веројано јавниот живот и експонирањето не и се толку голем приоритет како на сестрите, но бидејќи е  дел од  целата приказна – нема бегање.

Останати вести од Радио Милева