Радио Милева

Свршеницата на Дарко Лазиќ се пофали со промената од која изгледа како друга (видео)

Свршеницата на Дарко Лазиќ се пофали со  промената од која изгледа како друга (видео)
фото:марина гагиќ/инстаграм

Марина Гагиќ, свршеницата на пејачот Дарко Лазиќ, користеше филтри на Инстаграм за целосно да се трансформира себеси.

Таа преку овие алатки на социјалната мрежа ја промени бојата на очите во сина, а ја промени и формата, ги зголеми и трепките.

Марина се смееше и позираше на видеото кое го сними со мобилниот, а можеби се уште не нашла време да посети салон за убавина откако во Србија заврши вонредната состојба, па се послужи со опциите кои ги нуди Инсатграм.