Радио Милева

Свршеницата на Дарко Лазиќ на негов настап се појави со деколте до папок (фото)

Свршеницата на Дарко Лазиќ на негов настап се појави со деколте до папок (фото)
фото:марина гагиќ/инсатграм/принтскрин

Свршеницата на пејачот Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ, откако му стана девојка, па и мајка на неговото дете, стана се поактуелна во јавноста и медиумите.

Таа се уште е не е венчана со пејачот, а потписот во матично постојано поради некоја причина се одложува.

Овој пат марина го привлече вниманието кога се појави на неговиот настап во крајно провокативна комбинација и предизвика лавина коментари.

фото:марина гагиќ/инсатграм/принтскрин

Марина прошета во црн фустан со длабоко деколте, но и мал шлиц.

Дарко периодов привлекува внимание поради физичката трансформација, а таа со провокација.

 

View this post on Instagram

 

🦋💖

A post shared by Marina Gagić!🤍 (@_gagicmarina_) on

Останати вести од Радио Милева