Радио Милева
Шеговита исповед

Сузана Јовановиќ за бракот со Саша Поповиќ: „Ми вели дека сум го прелажала да се ожени“ (видео)

Сузана Јовановиќ за бракот со Саша Поповиќ: „Ми вели дека сум го прелажала да се ожени“ (видео)
фото:сузана јовановиќ фан/инстаграм

Пејачката Вики Миљковиќ објави смешно видео во кое разговара со Сузана Јовановиќ додека снимаат спот и ги коментираат нивните сопрузи Саша Поповиќ и Драган Ташковиќ -Ташке.

„Едвај, ќе останев немажена“, рече Вики со насмевка додека македонскиот стилист Зоран Шурбевски се грижеше за неа.

– Едвај се согласи Ташке, а? Дали ја слушате мојата Вики – додаде Сузана.

„Ќути, го забрзавме со молња“, рече Вики.

„Како Сале, кој вели дека го прелажав за да се омажам“, рече Сузана со насмевка. Погледнете како изгледаше нивниот разговор:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viki Miljkovic (@viki_miljkovic)

Останати вести од Радио Милева