Радио Милева

Сузана Гавазова се стегна во кусо и претесно фустанче, па се пофали колку е талентирана во „мешање“ (фото)

Сузана Гавазова се стегна во кусо и претесно фустанче, па се пофали колку е талентирана во „мешање“ (фото)
фото:принтскрин/јутјуб/сузана гавазова

На фолк пејачката Сузана Гавазова како никогаш да не и недостасува позитивна енергија.

Овој вепечаток го добиваат нејзините следбеници кои ја следат на Инстаграм. Сузе неодамна ја издаде песната „Апсолутно мој“ и спот за иста, а и кога не е на сцена, таа и во домашен амбиент прави да и е весело на ниво.

Иако поради пандемијата Гавазова како и целата музичка естрада, нема настапи, тоа за неа не значи дека не треба да пее и да игра, само сега без заработка.

Ама кога желбата и меркот се големи, тогаш парите и не се така важни.

фото:сузана гавазова/принтскрин/инстаграм

Го живееме времето кога речиси сите се поактивни на социјалните мрежи од кога било, а меѓу многуте е и Сузе постојано ги чести своите следбеници со секси танц од својот дом.

За да биде уште поатрактивна и провокативна, Гавазова се „стегна“ во кусо и тесно спортско фустанче кое ја истакна нејзината витка линија и облините.

фото:сузана гавазова/принтскрин/инстаграм

„Мешање“ со колкови, „тверкање“, на Сузе веќе и стана пракса во да направи еден ваков секси танц за „плакнње очи“, и позитивна енегрија.

Но, „мешањето“ не завршува само пред мобилниот, туку продолжува во кујната каде вредната домаќинка го меша ручекот во тенџерето.

фото:сузана гавазова/принтскрин/инстаграм

Веројатно апетитие на Сузе не се задоволуваат со малку, па заскука ракави и направи гибаница за своите сакани.

фото:сузана гавазова/принтскрин/инстаграм

Уникатна домаќинка, нема што!

Останати вести од Радио Милева