Радио Милева
Гавазова ала Кардашијан

Сузана Гавазова рано посабајле беше ултра секси пред камери во стилот на Ким Кардашијан (фото)

Сузана Гавазова рано посабајле беше ултра секси пред камери во стилот на Ким Кардашијан (фото)
фото:сузана гавазова/инсатграм

Како и сите музички изведувачи, Сузана Гавазова не може да има настапи пред публика поради марките за заштита од коронавирусот, но затоа може да им запее на обожавателите преку ТВ екраните и да гостува на телевизиски емисии.

фото:сузана гавазова/инсатграм/принтскрин

Вчера, таа беше гостинка во утринска програма кај водителката Милена Антовска каде разговараа за актуелнни теми, а Сузе секако запеа пред камерите и ги развесели присутните во студиото и гледачите кои ја следеа програмата.

фото:сузана гавазова/инсатграм/принтскрин

За овој повод Сузе се одлучила да облече црн тесен коктел фустан кој совршено и прилегаше и да направи физура со ултра долга плетенка која беше во фокусот.

фото:сузана гавазова/инсатграм/принтскрин

Очигледно на пејачката многу и го прави меракот овој изглед ала Ким Кардашијан која веројатно е инспирација за нашата фолкерка.

фото:ким кардашијан/инсатграм

Затоа ова издание мораше да се обековечи од секој агол и да се објави на Инсатграм, за оние кои пропуштија да ја видат на ТВ.

фото:сузана гавазова/инсатграм/принтскрин

фото:сузана гавазова/инсатграм/принтскрин