Радио Милева

Сузана Гавазова праќа поздрав разголена покрај базен со жежок кадар од бујниот задник (фото)

Сузана Гавазова праќа поздрав разголена покрај базен со жежок кадар од бујниот задник (фото)
фото:сузанагавазова/принтскрин/инсатграм

Фолк пејачката Сузана Гавазова важи за една од најатрактивните и најпровокативните. За неа годишното време и температурите не играат никаква улога кога е во прашање покажувањето на повеќе гола кожа, а тоа особено доаѓа до израз со високите летни температури.

Гавазова по неколкугодишен живот во Шведска, се врати да живее во Македонија, а со тоа да биде и поактивна на музичката сцена. Таа во екот на пандемијата беше меѓу ретките што сними песна и спот за „Апсолутно мој“, а периодов најмногу е посветена на онлајн концертите на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

-Ви посакувам на сите убаво лето!Одиме само јако…Никој ништо не ни може, пишува Сузана на социјалните мрежи во описот на објавта.

Разголена во црно монокини, Сузе позираше покрај базенот, свртена со грб и со фокус во нејиниот буен задник за кој добиваше само пофалби.

 

View this post on Instagram

 

Leto 2020 deseto! Vi posakuvam na site ubavo leto!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Инаки, оваа сабота со почеток во 20 часот Гавазова ќе има настап од својот дом, кој ќе се емитува на ИН Телевизија и на фан страните на фејсбук, како и на јутјуб.

Останати вести од Радио Милева