Радио Милева

Сузана Гавазова покажа како изгледа без грам шминка (фото)

Сузана Гавазова покажа како изгледа без грам шминка (фото)

Кога станува збор за физичкиот изглед, жените водат секогаш грижа да ги следат трендовите на разни модни куќи и да бидат средени.

Јавните личности кои секогаш се под лупа на камерите и медиумите пред ТВ екраните може да ги видиме во разни елегантни, провокативни и модерни изданија. Меѓутоа, ретко кој од нив сака да се покаже како изгледа во природно издание.

Меѓутоа, ги има и оние кои имаат храброст да покажат како изгледаат без шминка.

Меѓу нив е и фолк пејачката Сузана Гавазова која секогаш пред ТВ екраните е средена, а сега покажа како изгледа без шминка.

фото: принтскрин