Радио Милева
Непрепознатлива

Супермоделот Тајра Бенкс не личи на себе во запуштено издание и со 10 килограми повеќе (фото)

Супермоделот Тајра Бенкс не личи на себе во запуштено издание и со 10 килограми повеќе (фото)
фото:тајра бенкс/инстаграм

Кога се појави на модната сцена важеше за една од најубавите модели, но денес работите се поинакви.

Поранешниот супермодел тајра Бенкс беше фатен во повеќе од опуштено издание. Овие фотографии на Тајра (46) ги оставија сите во шок. Таа е некој кој често има проблеми со килограмите, се дебелее и слабее за кратко време, но никогаш не сме ја виделе во вакво запуштено издание.

фото:Профимедиа

Тешко е да ја препознаете во лежерна комбинација на облека и без трага од шминка.

фото:Профимедиа

Неуредна коса и стајлинг што вели дека не и е грижа за модата. Многу фанови коментираат дека таа изгледа загрижено и тажно.

фото:Профимедиа

“Навистина изгледа лошо. Ѕвезда како неа не смее да си дозволи вака да се појавува во јавноста”, може да се прочита меѓу другото.

Останати вести од Радио Милева