Радио Милева

Струкот никогаш не и бил потенок: Ана Николиќ се пофали дека веќе нема ни грам сало (фото)

Струкот никогаш не и бил потенок: Ана Николиќ се пофали дека веќе нема ни грам сало (фото)
фото:ана никилоќ/инсатграм

Пејачката Ана Николиќ секојдневно ги воодушевува бројните следбеници откако успеа да се избори со вишокот килограми.

Со својата нова фотографија Ана предизвика лавина коментари, а многумина ја нарекуваат „Господарка на убавината“.

Имено, Ана објави фотографија во бел костум, нејзиниот стомак е делумно гол и затегнат.

фото:ана никилоќ/инсатграм

Во оваа модна комбинација, тенокиот стук дополнително дојде го израз, широките панталони ја истакнаа нејзината женственост.

Инаку, Ана Николиќ периодов работеше на нејзиниот нов албум кој беше камбек на етсрадата, а го работеше со Дарко Димитров.

Останати вести од Радио Милева