Радио Милева

Стефан Живојиновиќ откри во која позната личност бил заљубен како мал

Стефан Живојиновиќ откри во која позната личност бил заљубен како мал
фото: принтскрин

Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ полека, но сигурно успева на српската естрада.

Тој неодамна ја издаде својата нова песна „Од вечери до јутра“ која поради одредени неправилности беше избришана од „Јутуб“.

Стефан Живојиновиќ во интервју за „Глоси лично“ откри чив број би сакал да го има во својот телефон, што прво забележува кај личноста од спротивниот пол, но и по што го памети првиот бакнеж.

На прашањето во кого бил заљубен како мал, Стефан одговори дека тоа е пејачката Селма Бајрами.

Целото интервју погледнете го во продолжение.

Останати вести од Радио Милева