Радио Милева

Стефан Живојиновиќ откри како се справуваат Прија и Филип со бебето, па се пошегува на нивна сметка

Стефан Живојиновиќ откри како се справуваат Прија и Филип со бебето, па се пошегува на нивна сметка
фото:инстаграм/принтскрин/стефанживојиновиќ

Стефан Живовиновиќ важи за голем заводник, девојките се луди за него, а ниту тој не е рамнодушен. Меѓутоа, иако е млад, тој признава дека сака да се оствари како татко.

Тој открива за српски Курир дека раѓањето на внукот Александар, го разбудило  татковскиот инстинкт.

– Се разбира, ја разбудив оваа желба за деца, сакам пет. Но сакам да постигнам целосна доминација во мојот бизнис, не дозволувајќи им на мајка ми и тато да купат пелени – рече Стефан, и веднаш се пофали дека го држел малиот Александар.

фото:инстаграм/принтскрин/стефанживојиновиќ

– Не пропуштам можност да го видам. Секогаш кога имам време, доаѓам да го видам еден час или два. Тој е добар. Мамо и тато се навикнати на третата смена, па не им е тешко да се будат ноќе – Живовиновиќ се пошегува на сметка на братот Филип и снаата Александра.

Стефан го објави и провокативно видео за песната “Од вечер до утро”.

фото:инстаграм/принтскрин/стефанживојиновиќ

– Кај нас фали таа слатка еротика во поп, – рече Стефан, и на прашањето дали му се допаѓа еротиката, тој се потврдува како од топ.

– Иако јас бев малку срамежлив, сега си дозволив да го внесам тоа како што треба во музиката. И приватно – додава тој низ насмевка.

Останати вести од Радио Милева