Радио Милева

Стефан Живојиновиќ објави несекојдневна фотографија од теретана, а никој не очекуваше коментар од мама Брена (фото)

Стефан Живојиновиќ објави несекојдневна фотографија од теретана, а никој не очекуваше коментар од мама Брена (фото)
фото:инсатграм/стефанживојиновиќ

Младиот пејач и син на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ, често ги изненадува следбениците на социјалните мрежи со фотографии и снимки, а неговата последна објава воодушеви многумина.

Стефан покажа снимка на која покажа како го минува времето во теретана, а на фотографијата позира со пријателите на необичен начин.

-Сако јако, напиша Стефан во описот, а според приложеното не му било тешко да ја изфржи тежината на своите пријатели со кои вежба.

 

View this post on Instagram

 

Samo jako 💪🏼

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on


Многу брзо се огласи и мајката на Стефан, фолк пејачката Лепа Брена, а нејзиниот коментар најмалку беше очекуван.

-Па баш сите на моето дете? – коментираше Брена како загрижена мајка.

Останати вести од Радио Милева