Радио Милева

Стефан Живојиновиќ изненади со огласот преку кој се бара девојка за сериозно! (фото)

Стефан Живојиновиќ изненади со огласот преку кој се бара девојка за сериозно! (фото)
фото:инстаграм/стефан живојиновиќ

Младиот пејач и син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ,Стефан, на социјалните мрежи објави оглас кој ги изненади неговите следбеници и обожаватели на Инсатграм.

Преку својот профил на социјалната мрежа, Стефан им ја покажа на следбениците содржината на рекламата, објавена на дрво, на кое пишува:

фото:инстаграм/стефан живојиновиќ

– Барам сериозна девојка за да се оженам од странство, Канада, Америка, Австралија, Европа. Убаво момче, интелигентно, колеџ образовано, во потрага по девојче да се омажи и да започне со семејство. Не е измама – стои на хартијата на човекот кој ги напишал овие зборови.

Сепак, неговите фанови се прашуваат дали Живојиновиќ е заинтересиран за нешто слично, бидејќи тој ја сподели рекламата која очигледно го заинтересирала иако не е негова.

Останати вести од Радио Милева