Радио Милева
„одлепија“ по неа...

Старлетата се соблече гола: Даниела ги „збудале“ следбениците на Инстаграм (ФОТО)

Старлетата се соблече гола: Даниела ги „збудале“ следбениците на Инстаграм (ФОТО)

Популарната старлета и ТВ водителка Даниела Чавез повторно успеа да привлече вниманието кон себе.
Популарната Чилеанка, кој имаше афера со фудбалската мегаѕвезда Кристијано Роналдо, често позира во костим за капење, па на Инстаграм ги споделува фотографија од неа со своите следбеници.

Мажите се особено воодушевени од нејзините фотосесии затоа што Даниела на нејзините фотографии најчесто ги истакнува своите бујни облини, особено нејзиниот секси задник во танга бикини.

Овој пат расната старлета отиде чекор понатаму, па се соблече гола…

Фотографиите ги сподели со своите обожаватели и следбеници кои просто „одлепија“ по она што „цицлесто-газлестата“ убавица им го нуди на увид.

Рај за нивните очи, и поглед кој долго не го симнуваат од неа…

За фантазиите и да не зборуваме. Можеме само да претпоставиме што се им се мота низ нивните глави, додека се длабоко загледани во нејзиното разголено торзо.