Радио Милева
роденденска пцовка...

Старлетата гневна што мораше да слави роденден сама во карантин: Деми Роуз на короната и покажа среден прст, а на фановите внимание во топлес издание (ФОТО)

Старлетата гневна што мораше да слави роденден сама во карантин: Деми Роуз на короната и покажа среден прст, а на фановите внимание во топлес издание (ФОТО)

Старлетата Деми Роуз мораше да го прослави својот 25 роденден, сама во изолација. Таа првично планирала да го прослави овој датум со посета на Малдиви и Тајланд, но… Заради  пандемијата на коронвирусот, не се случи ништо од тоа и старлетата мораше да остане дома.

 

Сепак на Деми и пристигнаа бројни роденденски честитки, а таа со насмевка на лицето на короната и покажа среден прст, а на фановите им се заблагодари посветувајќи им внимание во топлес издание.

„Среќен да ми е роденденот. И јас би сакал да кажам едно „големо е*и се короно! Ви благодарам на сите за вашата поддршка!“ – напишала Деми покрај споделените фотографии на кои се гледа нејзиниот среден прст кој ја покрива брадавицата на разголените гради на старлетата, која роденденски се фотографирала во костим за капење.

Останати вести од Радио Милева