Радио Милева
еротско цунами

Станија во леопард гаќички со широко раширени нозе, менуваше пози пред… спиење! (ФОТО)

Станија во леопард гаќички со широко раширени нозе, менуваше пози пред… спиење! (ФОТО)

Станија Добројевиќ не престанува да предизвикува огромно внимание во јавноста со своите провокативни фотографии и снимки што секојдневно ги споделува за нејзините следбеници.

Вчеравечер таа реши да ги почести сите свои фанови на провокативно видео од каучот на кој менуваше пози за добра ноќ.

Старлетата позираше со широко раширени нозе во секси гаќички со леопард принт, без градник под маичката под која бујните силиконски гради предничеа во прв план.

Несомнено, и овој пат старлетата успеа да ја провоцира, надразни и заинтригира јавноста со своето провокативно однесување.

Суптилно разголување со кое Станија мами, предизвикувајќи вистинско цунами на социјалните мрежи. Еротско видео-фото дело од кое кожата се ежи… по цело тело!

Останати вести од Радио Милева