Радио Милева
ги менува чувствата, но не и навиките

Станија – вљубена во „Задруга 2“, брутално перверзна на Инстаграм: Ти испаднало „рипчето“! (ФОТО 18+)

Станија – вљубена во „Задруга 2“, брутално перверзна на Инстаграм: Ти испаднало „рипчето“!  (ФОТО 18+)

Станија Добројевиќ е една од ѕвездите на втората сезона од реалното шоу „Задруга 2“. Љубовта, страста, кавгите и насилството помеѓу неа и Владимир Томовиќ се испреплетуваа се додека Томовиќ не беше протеран од шоуто, бидејќи  ја удри со тупаница в глава Александра Суботиќ по тепачката со неа и нејзиното момче Давид Драгојевиќ.

Откако ја напуштил „Задруга2“, Станија не престанува да го споменува, а тој секојдневно и праќа љубовни пораки  преку социјалните мрежи, кои ги потпишува со буквата С и со тоа отворено ја изразува љубовта кон старлетата која не може да ја види.

И додека нивната приказна оди од крајност во крајност, Станија се уште не открива дали навистина е вљубена или…

Како и да е, едно е сигурно: старлетата можеби ги менува чувствата, но не и навиките, па Станија на својот Инстаграм профил постираше брутално перверзна фотографија на која розовото боди толку многу и го открива пределот околу препоните, што меѓуножјето и е речиси голо!

Затоа и не случајно се коментарите од типот: Ти испаднало „рипчето“!