Радио Милева
незадоволена, а сепак задоволна

Станија речиси гола се појави на забава, а „невина“ ја напушти „Задруга 2“: „Младо пилешко“ и „стара тетка“ за секс за петка! (ФОТО)

Станија речиси гола се појави на забава, а „невина“ ја напушти „Задруга 2“:  „Младо пилешко“ и „стара тетка“ за секс за петка! (ФОТО)

Станија Добројевиќ,  го заврши своето учество во „Задруга 2“ на третото место. Но таа верува дека излегува како победник, бидејќи го нашла своето ново момчето Марко Марковиќ. На големата забава што се одржа во чест на завршувањето на втората сезона, старлетата се појави речиси гола. Во црна, сосема проѕирна гардероба во вид на фустан од тантела, станија ги мамеше воздишките на присутните, сервирајќи го сиот свој сексапил и телесен раскош на тацна.

Таа откри дека се’ уште немала секс со Марко, но потенцираше дека оттука излегуваат заедно.

„Ништо се’ уште не се случило, бидејќи не сме се виделе по крајот на шоуто. Се сретнавме вечерва, буквално пред самата забава,  се најдовме и дојдовме овде. Но, затоа одовде заминуваме заедно. Нема да ви кажеме каде, мистеријата ќе остане, но доволно е да знаете дека одиме заедно во стан каде конечно ќе бидеме сами“ – потврди Станија, додавајќи:

„Пилешкото само се лепи за прсти, па им препорачувам на сите девојки да си најдат помладо момче“ – додаде старлетата и откри дека се чувствува слободно, додека Марко само задоволно се смешкаше.

Како и не би, кога „пилешкото“ можеби само се лепи за прсти, ама секој знае дека, без „стара тетка“ – нема секс за петка!

Останати вести од Радио Милева