Радио Милева
наследена генетика

Станија ја знаете, ова е мајка и Славица: Секси ќерка, секси мајка! (ФОТО)

Станија ја знаете, ова е мајка и Славица: Секси ќерка, секси мајка! (ФОТО)

Станија Добројевиќ сите добро ја знаете. Меѓу другото, таа важи за една од најзгодните Србинки. Старлетата редовно ги користи социјалните мрежи, каде по правило ги постира своите секси фотографии.

Но, овој пат, наместо својата, таа постави фотографија на нејзината мајка Славица.

Имено, Станија на својот Инстаграм профил објави доказ дека нејзината мајка изгледа топ во бикини иако е во шестата деценија на животот.

– Мојата мајка Славица има 55 години. Ако јас на нејзина возраст изгледам како неа, ќе биде супер – напишала Станија.

Интернетот се вжешти од коментари, а Славица Добројевиќ доби дузина пофалби на сметка на својот изглед!