Радио Милева

Стана мајка за првпат: Се породи познатата „Ѕвезда на Гранд“ (фото)

Стана мајка за првпат: Се породи познатата „Ѕвезда на Гранд“ (фото)

„Ѕвездата на Гранд“, Јелена Гајиќ сношти се породи во приватна клинка. Таа на свет донела момче на кого му го дадоа името Урош.

„Се помина како што треба. Урош има 3.100 грама, изјави пејачот Милош Бркиќ.

„Најубав подарок за роденден. Ми се роди синот Урош. Не знам што да напишам, никогаш во животот немам почувствувано ваква среќа, напиша тој во описот на фотографијата.

фото: принтскрин/инстаграм