Радио Милева

Српскиот политичар и бремената водителка заедно на море: И во бикини на високи потпетици (ФОТО)

Српскиот политичар и бремената водителка заедно на море: И во бикини на високи потпетици (ФОТО)

Јована Јеремиќ и Воислав Милошевиќ во моментов уживаат во море. Иако водителката е во поодмината бременост, таа цело време се појавува средена од глава до петици, па дури и во бикини оди во високи потпетици.

Популарната двојка го поминува летото на крајбрежјето, а според фотографиите, политичарот не се одвојува ниту за миг од својата бремена избраничка.

Како ги  уловија папараците додека одат на плажа, погледнете во продолжение.