Радио Милева

Српскиот фолкер Ѓани откри на кое место првпат водел љубов со неговата сопруга

Српскиот фолкер Ѓани откри на кое место првпат водел љубов со неговата сопруга
фото: Принтскрин/јутуб/пинк.рс

Српскиот фолкер Радиша Трајковиќ Џани и неговата сопруга Слаѓа пред камерите открија кое било местото каде што првпат водиле љубов.

Ѓани и Слаѓа гостуваа во „Амиџи шоу“ каде што добија прашање за првиот интимен однос, а тие открија интересни детали.

фото: Принтскрин/јутуб/пинк.рс

„Во собата на неговата баба, таа беше жива, но не беше тука“, изјави Слаѓа, а фолкерот потврди.

Едно од прашањата беше и кога Ѓани најмногу се напил.

фото: принтскрин/јутуб/пинк.рс

„Кога не….Она што го паметам е кога се роди Софија. Беше луд. Не знаеше за себе, но секако тоа беше од среќа“ изјави сопругата на пејачот.

Останати вести од Радио Милева