Радио Милева
Што тоа правиш?

Српската водителка и актерка објави шокантно видео: На Нина Сеничар коњ и ги лиже градите (ФОТО)

Српската водителка и актерка објави шокантно видео: На Нина Сеничар коњ и ги лиже градите (ФОТО)

Српскиот модел, манекенка, актерка и ТВ водителка Нина Сеничар мина неколку дена на црногорското крајбрежје за  со колешките Катарина Радивојевиќ и Марија Вицковиќ  во неколку наврати да ја одиграат претставата „Погледи“.

И кога ги заврши своите работни обврски, Нина отиде да го посети својот љубимец, со кого, како што самата напишала, љубовта трае веќе четиринаесет години.

А таа љубов беше толку голема што ја  изненади и самата Нина Сеничар, а ја шокираше јавноста. Љубимецот најпрвин  почна да и  ја лиже раката, а потоа Нина го праша: “Што тоа правиш?”, по што коњот почна да и ги лиже градите, а таа му дозволи дури и да ја завлече главата под нејзината маичка.

Оваа своја снимка таа ја објави на нејзиниот „Инстаграм сторис“, а јавноста остана во чудење и прашалници, прашувајќи ја токму нејзе: „Нина, што тоа правиш“?