Радио Милева

Српската пејачка фатена во друштво на Џони Деп во Белград

Српската пејачка фатена во друштво на Џони Деп во Белград
FOTO: INSTAGRAM / INSTAGRAM

Холивудската ѕвезда Џони Деп веќе некое е во Белград каде го снима својот филм.

Eдна српска пејачка имаше прилика случајно да се сретне со актерот.

Членот на бендот „ Hurricanne”, Ивана Николиќ се нашла во еден белградски ресторан каде што бил и Џони Деп, па пејачката не ја пропуштила приликата да се фотографира.

Ивана заедничката фотографија ја сподели на социјалните мрежи.

FOTO: INSTAGRAM / INSTAGRAM