Радио Милева
Засрамена

Среде емисија почна да зборува што се’ прават во креветот: Весна Ѓогани „пропадна во земја“ поради изјавата на Ѓоле (фото)

Среде емисија почна да зборува што се’ прават во креветот: Весна Ѓогани „пропадна во земја“ поради изјавата на Ѓоле (фото)
фото:јутјуб/гранд магазин/тв гранд

Брачната двојка Весна и Ѓоле Ѓогани се на сцената со години, а заедно и во хармоничен брак. Тие беа гости во емисија, а „исплива“ и она што можеби не беше потребно за нивната блискост.

Ѓоле рече дека во изминатите девет години читал разни научни книги и дека Весна е повеќе склона да чита љубовни романи. Негов омилен период беше кога ја прочита „50 нијанси сиво“.

„Таа чита многу, а најмногу љубовни романи, и кога од далеку ќе го видам насловот на книгата, велам:„ Оооо, вечерва ќе биде убаво “, откри Ѓоле во емисијата„ Гранд магазин “.

фото:јутјуб/гранд магазин/тв гранд

“Најдобро време беше кога таа ја прочита” 50 нијанси сиво “. Тогаш беше кога прочита, најдобриот период за нас”, рече Ѓоле со смеа и почна да ги трие рацете од задоволство, што на Весна навистина не и се допаѓаше , па се срамеше.

“Земете го вашиот сопруг да ве посрамоти! Најстрашно … Дали разбирате дека сега публиката нè гледа и нè слуша, ние не сме дома?”, го праша Весна, не криејќи дека е засрамена што тој рече што рече.

Останати вести од Радио Милева