Радио Милева

Според фановите Сара Џо е уште поубава без шминка – еве ја пејачката во природно издание на плажа (фото)

Според фановите Сара Џо е уште поубава без шминка – еве ја пејачката во природно издание на плажа (фото)
фото:сара џо/принтскрин/инстаграм

Сара Јовановиќ, младата пејачка попозната како Сара Џо, ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм кога ја објави својата фотографија во целосно природно издание без шминка.

Сара беше многу пофалена за нејзиниот изглед, што обожавателите потенцираа како „ги триејат очите пред нејзината убавина“, и како таа е уште поубава без шминка.

– Колку си убава – е само една во низата пофалби што следуваа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on

Инаку Сара Џо се повеќе е застапена на српската поп сцена, а нејзините песни, особено „Кажи ми“ стана хит веднаш по објавувањето.