Радио Милева

„Спиев со половина Њујорк, но со сопругот немав секс до првата брачна ноќ“: Скандалозна изјава на најпознатата буцкаста манекенка (ФОТО)

„Спиев со половина Њујорк, но со сопругот немав секс до првата брачна ноќ“: Скандалозна изјава на најпознатата буцкаста манекенка (ФОТО)

Една од најпознатите плус сајз манекенки на светот, Ешли Греам даде интервју за списанието Ел, во кое искрено говореше за својот брак и за други интимни теми.

Манекенката раскажуваше и зошто со својот сопруг Џастин Ирвин решиле да не бидат интимни до венчавањето.

Го запознала сопругот на 21 година во црква. Мислела дека е пребргу да има секс со него, па решила да причека до венчавката.

-Пред тоа спиев со половина Њујорк, буквално се правев, изјави манекенката, која во интервјуто раскажа и дека со сопругот само се бакнувале , се додека не се венчале.

На женетите им препорачува да имаат многу секс за да ја одржат врската.

Останати вести од Радио Милева