Радио Милева

Соседите плакнат очи: Дара Бубамара и на тераса се шета гола (фото)

Соседите плакнат очи: Дара Бубамара и на тераса се шета гола (фото)
фото:дара бубамара/инсатграм/принтскрин

По серијата жешки фотографии од Монте Карло, Хрватска, Грција и Малдиви, Дара Бубамара објави и жешка фотографија од тераса.

Откако неодамна возеше во автомобил „Ферари“, чија цена е околу 160.000 евра, пејачката се сликаше во минијатурно бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Сребреното бикини ги истакна нејзините облини, а особено бујните гради, што ги остави нејзините следбеници без здив, а веројатно и соседите.

 

View this post on Instagram

 

🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

„Бомба“, „Никогаш не си изгледала подобро“, „Секој дел, градите се врвни“, се само некои од ласкавите коментари кои се редеа под сликата на Дара.

Останати вести од Радио Милева