Радио Милева

Соседите открија како мајката на Душко Тошиќ го поднесува скандалот за кој сите зборуваат

Соседите открија како мајката на Душко Тошиќ го поднесува скандалот за кој сите зборуваат

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ деновиве се наоѓаат во голем скандал поради наводната порно афера на Карлеуша.

Иако ситее зборуваат за експлицитните фотографии на Јелена, свекрвата на пејачката за аферата не зборува ни со соседите.

Како што пренесуваат медиумите, мајката на Душко не излегува од дома, а во текот на вчерашнот дом и се придружиле и ќерката Ката изетот Саша.

foto: M. MILANKOVIĆ / RAS SRBIJA

Семејството Тошиќ не беше располжено да дава изјави, а соседите велат дека се под стрес поради сите случувања.

„Цел ден се тресе и не и е добро. Се затвори и не сака да излегува. Не сака да два изјави“ вели кој живее спроти куќата на Тошиќ, а во која живее неговата мајка.