Радио Милева
Око не и трепнува

Сораја без гаќички: Српската старлета прошета гола среде најелитниот белградски хотел! (ФОТО)

Сораја без гаќички: Српската старлета прошета гола среде најелитниот белградски хотел! (ФОТО)

Вчеравечер, 31 јануари 2018, во еден од најелитните  хотели во Белград беше организирана роденденска забава на која се собраа голем број гости од  естрадата и јавниот живот.

Како што е вообичаено на забавите организирани од луѓе блиски до естрадните фаци, многу  „згодни цица-маци“ и старлети  пристигнаа на журката, а со фустаните во кои се појавија, во никој случај не можеа да поминат незабележано.

Сепак, оној што е дефинитивно во првите топ три кои ги фрапираа присутните беше Сораја Вучелиќ.

Всушност, фустанот немаше и да биде толку контроверзен ако Сораја на себе имаше долна облека!

Носела или не гаќички, тоа не ја поколеба старлетата да им позира на фотографите, иако беше многу извесно дека сè на неа ќе биде видливо…

… Но, Сораја многу не се грижеше тоа што повеќе од сто луѓе таа вечер можеа да ги видат нејзините интимни делови!