Радио Милева

Сопругот на Драгана Мирковиќ ужива во друштво на две холивудски секс бомби

Сопругот на Драгана Мирковиќ ужива во друштво на две холивудски секс бомби
Foto: Privatna arhiva

Драгана Мирковиќ моментално се наоѓа во Лос Анџелес каде што ужива заедно со својот сопруг и пријателите од светскиот џет сет.

Неодамна, Жан Клод Ван Дам ги посети Мирковиќ и нејзиниот сопруг во домот во Виена, а сега пејачката замина во неговиот крај.

Пејачката Драгана Мирковиќ на својот „Инстаграм“ сподели фотографија од нејзиниот сопруг Тони Бјелиќ со манекенката Кејт Мос и актерката Памела Андерсон.


Ова е слика настанала во Лос Анџелес и предизвика лавина од коментари.

„Мојата љубов во преубаво друштво“напиша Драгана во описот на фотографијата.

Останати вести од Радио Милева