Радио Милева
Лола е гола

Сопругата на Стјепан Хаусер од „Ту челос“ се сликаше топлес: Розга е авион, ама оваа е ракета! (ФОТО 18+)

Сопругата на Стјепан Хаусер од „Ту челос“ се сликаше топлес: Розга е авион, ама оваа е ракета! (ФОТО 18+)
Стјепан Хаусер, половината од популарните „Ту челос“  и поранешно момче на хрватската поп дива  Јелена Розга откако се раздели од пејачката, среќата ја најде во Лола Астанова, со која пред нешто повеќе од еден месец се сврши!

 

Лола е позната пијанистка од узбекистанско потекло која можеби меѓу пошироката публика во регионот не е така позната како Розга, па затоа се обидува на секој начин да стане  популарна како  поранешна вереница на нејзиниот сопруг.

Таа со самиот чин на брзопотезната свршувачка со Хаусер и онака се’ повеќе го привлекува медиумското внимание, но вој пат во јавноста ја остави со подзината уста.

Имено, Лола се фотографирала топлес рано наутро, а фотографијата ја прикачила на својот Инстаграм профил.

Згодната пијанистака на фотографијата распослана во својата постела само по розови танга гаќички и разголени гради изгледа раскошно, пожелно, секси!

 

Останати вести од Радио Милева