Радио Милева
предизвик(ува)...

Сопругата на славниот кошаркар Дино Раѓа „пиштол“ гола на фотографија: Го прифати предизвикот – им ја падна вилицата! (ФОТО)

Сопругата на славниот кошаркар Дино Раѓа „пиштол“ гола на фотографија: Го прифати предизвикот – им ја падна вилицата! (ФОТО)

Викторија Раѓа се приклучи на предизвикот кој кружи меѓу корисниците на социјалните мрежи во последниве денови.
Поранешниот модел, манекенка и мис на Далмација, сопругата на познатиот кошаркар Дино Раѓа се приклучи со црно-бела фотографија на која таа е сосема гола.

На неа на атрактивната далматинка градите и се покриени со косата и рацете, а таа позира гола само по високи потпетици, додека јасно и е видлив пирсингот во папокот.

Покрај оваа, не вреди да се става денешна“ – додала Викторија до фотографијата, и добила само комплименти.

Некогашната Мис Далмација, родена како Ѓонлиќ, кошаркарот наводно го излудела уште при првата нивна средба во еден ресторан, а долго време се зборуваше дека Дино токму заради неа го завршил својот прв брак со неговата сопруга Жељана. Од вториот брак, Дино добил уште два сина со Викторија, покрај оној од првиот брак.

Останати вести од Радио Милева