Радио Милева

Сопругата на Огнен Амиџиќ доживеа сообраќајна несреќа – еве како се чувствува

Сопругата на Огнен Амиџиќ доживеа сообраќајна несреќа – еве како се чувствува
фото: телеграф

Сопругата на Огњен Амиџиќ, манекенката Даниела Димитровска, вчера доживеа полесна сообраќајна несреќа на автопатот во Белград.

По несреќата во медиумите се појавија шпекулации дека Даниела итно е пренесена во болница.

фото: ата имагес

По тој повод се огласи и Даниела и откри како се чувствува.

„Ви благодарам на сите кои се грижите. Се е во најдобар ред. Што се однесува до посетата на доктор, станува збор за стандарна процедура за такви ситуации“  вели Даниела.

 

Останати вести од Радио Милева