Радио Милева

Сонот на секоја жена: Лила е пресреќна поради својот нов гардеробер во домот, па го покажа од секој агол (видео)

Сонот на секоја жена: Лила е пресреќна поради својот нов гардеробер во домот, па го покажа од секој агол (видео)
фото:лила филиповска/принтскрин/инсатграм

Припадничките на понежниот пол особено се радуваат на нови парчиња облека, обувки, накит, а кога целото тоа женско богатство е средено во еден совршен плакар, тогаш задоволството е уште поголемо.

Лила Филиповска како дама која е јавна личност, кога е гардеробата во прашање има доста, па дури и ретко да сме ја забележале во исто парче облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

За тоа нејзино богатство од фустани, здолништа, панталони, чанти, високи потпетици…сега е обобено среќна бидејќи ги смести во нов плакар во својот дом.

Истиот е од отворен тип, па секое парче се гледа на полиците.

фото:лила филиповска/принтскрин/инсатграм

За оваа промена за која и самата напиша дека е пресреќна што најпосле го има посакуваниот гардеробер, таа посака да им се пофали на своите армија следбеници кои ги има на Инстаграм.

Погледнете го домашниот моден рај на Лила:

 

View this post on Instagram

 

Finally 💥💥💥 . #wardrobe #myplace #love

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on