Радио Милева

Солзи радосници: Џенифер Лопез наполни 51 година, а од изненадувањата што ја дочекаа дома не се воздржа да не заплаче (видео)

Солзи радосници: Џенифер Лопез наполни 51 година, а од изненадувањата што ја дочекаа дома не се воздржа да не заплаче (видео)
фото:џенифер лопез/инсатграм

Светски познатата пејачка и актерка, Џенифер Лопез наполни 51 година, а роденденот на латино дивата секако не помина незабележано.

Таа на социјалните мрежи сподели какво изненадување ѝ било приредено во нејзиниот дом, па дури заплакала од радост.

Семејството го преполнило домот со цвеќиња за нејзиниот ден, а Џенифер се почестила и со слатки што објави и на своите „стори“.

Она што на многумина им било интересно е појавата на Џенифер во опуштена, домашна атмосфера, бушава, без шминка и во спортска облека, а наместо да старее со годините, таа изгледа се подобро.

Останати вести од Радио Милева