Радио Милева

„Софија Лорен не ти е рамна“: Новогодишното видео на Лила во секси долна облека го запали Инстаграм (видео)

„Софија Лорен не ти е рамна“: Новогодишното видео на Лила во секси долна облека го запали Инстаграм (видео)

Нашата попзната ТВ водителка Лила Стојановска доминира на само на телевизија, туку и на социјалните мрежи каде е вистинска кралица.

Од неодамна откри дека склучила договор и со една позната домашна етикета за долна облека, а веќе неколу дена ја „скокоткаше“ љубопитноста на обожавателите со секси фотографии.

Иако се уште не го откри финалното дело посветено на дочекот на Новата 2019 година, Лила објави тизер видео од стаботеното кое го запали Инстаграм.

Облечена во секси долна облека, стилизирана провокативно од глава до пети, Лила ги сопбра сите пофалби, а некои дури и поласкаа дека е подобра и од Софија Лорен.

Дека навистинса ги заслужи тие епитети, погледнете во продолжение:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @lilafilipovska on

фото/видео:instagram/lilafilipovska