Радио Милева

Со висната кожа кај колената: „И Северина не е тоа што беше“ (фото)

Со висната кожа кај колената: „И Северина не е тоа што беше“ (фото)

Северина и Игор продолжуваат да уживаат во Малдивите, а во нивно друштво е синчето на пејачката, со која двојката ужива во привлечноста на тропскиот рај.

На нејзиниот профил на Instagram, Северина објави серија фотографии од плажа каде таа позира како модел. Фотографиите  се одлични, но многу луѓе забележаа дека на пејачката и фалат килограми.

” Прекрасна и добро облечена, но јас ќе ви дадам пет килограми повеќе ”, Баш си слаба ‘,’ ‘Ништо, но да имаш пет килограми повеќе, ќе беше уште поубаво’ ‘,’ ‘Севе, стилот е за десет, но ви фалат килограми, без навреда, се само некои од многуте коментари за нејзиниот изглед, но имаше повеќе луѓе кои мислеа дека е убава како и секогаш.

 

View this post on Instagram

 

Beauty and the beach 😀💙💚 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

“Жена од друг свет”, па еден од нејзините обожаватели ѝ ја пофали.

Она што може да се забележи е дека поради тоа што е слаба повеќе од вообичаено , на една од фотографиите се гледа да кожата околу колената и виси.

Останати вести од Радио Милева