Радио Милева

Со само една фотографија Ким и Кендал собраа повеќе од 2,5 милиони лајкови

Со само една фотографија Ким и Кендал собраа повеќе од 2,5 милиони лајкови
INSTRAGRAM/PRINTSCREEN

Ким Кардашијан и Кајли Џенер со последната објава на социјалните мрежи го запалија „Инстаграм“.

Имено,  двете направија заедничко селфи, а позираат во бикини.

На фотографијата тие го покажаа своето згодните тела, а до израз дојдоа нивните секси атрибуи.

За еден ден оваа фотографија доби повеќе 2,5 милиони лајкови.

„Изгледате преубаво“ се само некои од коментарите.

фото: Инстаграм