Радио Милева

Со раскопчана кошула и без градник: Анастасија Ражнатовиќ во провокативно издание ги запали социјалните мрежи

Со раскопчана кошула и без градник: Анастасија Ражнатовиќ во провокативно издание ги запали социјалните мрежи
фото: Инстаграм

Анастасија Ражнатовиќ  се врати од одморот на Тајланд каде што беше со момчето Ѓорѓе Куљиќ.

Наследничката на Цеца ги полни батериите пред новите работни обврски, па заедно со пријателките излезе во ноќен провод во Белград.

фото: инстаграм

Имено, за излегување во еден ноќен клуб, Анастасија се облече речиси во најпровокативно издание досега.

Како што може забележите, со раскопчана кошула и без градник предизвика вистинска бура на реакции на социјалните мрежи.

фото: Инстаграм

За потсетување, Ражнатовиќ моментално работи на својот нов албум кој треба да излезе оваа година.

Останати вести од Радио Милева