Радио Милева

Со раширени нозе, а градите и висат од длабокото деколте: Ана Севиќ никогаш попровокативна (фото)

Со раширени нозе, а градите и висат од длабокото деколте: Ана Севиќ никогаш попровокативна (фото)
фото:инсатграм/анасевиќ

Ана Севиќ е активна на социјалните мержи и редовно со своите следбеници споделува фотографии од своето секојдневие.

Севиќ овој пат се пофали со фотографија на која е во костим за капење, а нејзините гради извираат од длабокото деколте. Во описот напиша „побрзај“, а претпоставуваме дека ова е убатено на нејзиното момче, кој во последно време секаде е со неа.

фото:инстграм/анасевиќ

На фотографијата ја гледаме на јахта, додека деколтето е во прв план, а ова издание на Ана покрена доста коменатри.

фото:инстграм/анасевиќ

Екс-сопругата на Дарко Лазиќ која неодамна наполни 40 години, извесен период е во врска со Данијел Недељковиж, а во неколу наврати откри дека повторно сака да се омажи.

Останати вести од Радио Милева