Радио Милева

Снимката од пијаната Тејлор Свифт стана хит на интернет (видео)

Снимката од пијаната Тејлор Свифт стана хит на интернет (видео)
фото: гети имагес

Пејачката Тејлор Свифт стана хит на Твитер откако беа објавени снимки од забава каде што пејачката се забавувала со пријателите и соработниците.

Тејлор на доделувањето на МТВ наградите била номинира за дури 10 категории, па така требала да прослави.

Пејачката е снимена без да знае, а снимките од пијаната Тејлор завршија на интернет.

Инаку, Тејлор не е позната по вакво однесување бидејќи гради имиџ на „добра девојка“.

Инаку, интересни се коментарите на твитерџиите кои видео снимките ги прокоментираа како „Пијана Тејлор Свифт“, а ги имаше и оние кои коментираа дека направила будала од себе.