Радио Милева

Снеки Бабиќ денес има 51 година и изгледа феноменално: Пејачката откри зошто не се појавува јавно (фото)

Снеки Бабиќ денес има 51 година и изгледа феноменално: Пејачката откри зошто не се појавува јавно (фото)
фото:printscreen/instagram

Српската пејачка Снежана Снеки Бабиќ ретко се појавува во јавност, а со оглед на тоа дека неодамна наполни 51 година, многумина коментираат дека изгледа феноменално.

Снеки за српските медиуми открива како го негува својот изглед, дали пронашла емотивен партнер, но и поради што се повлече во илегала.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Snezana Babic Sneki_official (@snezanababicsneki) on


-На малите ектрани ме има, но што се однесува на јавноста, не сум подвижен инвентар. Се појавувам на одредени концерти, вели Снеки која со годините изгледа се подобро.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Snezana Babic Sneki_official (@snezanababicsneki) on

-Мумифицирана сум. Се шегувам, немам специјален рецепт, се однесувам норално, живеам здраво, си легнувам рано, нурчач сум. Немам специјален режим на исхрана, диета не држам, но мерката е важна за ваков живот, вели пејачката.

Снеки проговори и за љубовниот живот и призна дека не е сама.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Snezana Babic Sneki_official (@snezanababicsneki) on

-Дали ваква жена може да биде сама?, изјавува пејачката.

фото:инсатаграм

 

 

Останати вести од Радио Милева