Радио Милева

Снаите на Лепа Брена уживаат за сите пари на ова егзотична дестинација

Снаите на Лепа Брена уживаат за сите пари на ова егзотична дестинација
фото: принтскрин/инстаграм/александрапријовиќ/сандрамиљковиќ

Семејството Живојиновиќ повеќе од еден месец ужива во Монако.

Лепа Брена во друштво на својот сопруг Боба Живојиновиќ по завршувањето на вонредната состојба во Србија, замина во Монако каде што веќе подолго време уживаат далеку од Белград.

Како што шпекулираа неодамна српските медиуми, наводно причина за нивното патување е купување на нова јахта.

Неодамна на патувањето им се приклучија и Виктор Живојиновиќ со неговата девојка Сандра Миљковиќ.

фото: принтскрин/инстаграм

Потоа, во Монако пристигна и Александра Пријовиќ, сопругата на Филип Живојиновиќ.

фото: Инстаграм

Двете снаи на Брена, Сандра и Александра направија заедничко селфи кое го објавија на социјалните мрежи.

фото: Инстаграм

Нема сомнеж дека снашките на фолк ѕвездата добро се согласуваат, но и во Монако уживаат за сите пари.

Останати вести од Радио Милева