Радио Милева
фолк еротика

Снаата на Брена се разголе: Прија само по секси долна облека (ФОТО)

Снаата на Брена се разголе: Прија само по секси долна облека (ФОТО)

Не само што добро пее, добро изгледа, што е снаа во најпосакуваното естрадно и не само естрадно семејство во регионот, туку Александра Пријовиќ, однеодамна Живојиновиќ сега покажа и колку е секси, во издание во кое до сега јавно не сме ја виделе.

Откако се породи, па набрзина телото го доведе во претходната состојба, Прија на својата совршена линија се почедто му го придодава и го истакнува и својот жежок сексапил.

Од мини фустанчиња до препони, преку длабоки деколтеа, пејачката од скриена еротика сега стигна до разголени фотографии со конкретна тематика.

 

Дискретна или конкретна, сеедно, Прија се соблече само по долна облека…

Најпрвин се фотографираше само по градник, за најновата фотографија да го покаже сиот нејзин телесен раскош, а пејачката и тоа како има потенцијал.

Кожени високи чизми и црни чорапи, танга гаќички од проѕирна тантела и ист таков градник, а врз себе само раскопчан црн мантил… И заводлив поглед секако, за комплетен впечаток!

Прија навистина прија кога ќе ја погледнете. Блазе си му на оној што покрај погледите му се може и нешто повеќе!

Останати вести од Радио Милева